Wyślij wiadomość
Shenzhen Qiutian Technology Co., Ltd

Dobrze obsługuj każdego klienta z największym entuzjazmem!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Fibre Media Converter

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Qiutian Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Qiutian Technology Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Fibre Media Converter

(35)
Chiny Konwerter światłowodowy 1310/1550nm SC 20 km, konwerter mediów Ethernet Fabryka

Konwerter światłowodowy 1310/1550nm SC 20 km, konwerter mediów Ethernet

Konwerter mediów światłowodowych 1310/1550nm SC 20 km, konwerter mediów Ethernet Główne zalety: 1. IPC Extender: odległość może wynosić 250 m od kamery do konwertera mediów 2. VLAN ma hamować burzę sieciową. 3. ... Czytaj więcej
2023-05-10 09:52:21
Chiny Konwerter mediów Fast Ethernet 1000 Mb/s z 1 gniazdem SFP i 1 portem Ethernet Fabryka

Konwerter mediów Fast Ethernet 1000 Mb/s z 1 gniazdem SFP i 1 portem Ethernet

Konwerter mediów Fast Ethernet 1000 Mb/s z 1 gniazdem SFP i 1 portem Ethernet Parametry techniczne Standard i protokół IEEE 802.3 dla 10Base-T IEEE 802.3u dla 100Base-TX IEEE 802.3ab dla 1000Base-T IEEE 802.3z ... Czytaj więcej
2023-05-10 09:51:59
Chiny SC 20KM jednomodowy konwerter światłowodowy Fabryka

SC 20KM jednomodowy konwerter światłowodowy

Konwerter światłowodowy 10 / 100Mbps jednomodowy Pojedyncze włókno 1310 / 1550nm SC 20KM Parametry techniczne Model AEO-ZGF101 Przepustowość magistrali 1G Pamięć podręczna 288K Tablica adresów MAC 2K MAX ... Czytaj więcej
2021-09-28 10:44:06
Chiny Konwerter mediów 100 km 10 100 1000 M Jeden SFP Jeden port Ethernet Fabryka

Konwerter mediów 100 km 10 100 1000 M Jeden SFP Jeden port Ethernet

Konwerter mediów SFP 10/100/1000 Mb/s Jeden port SFP i jeden port Ethernet Parametry techniczne Interfejs 1 port Ethernet (RJ45) 10/100/1000Base-Tx 1 port optyczny (SFP) 1000Base-Fx Port optyczny Dostępne dla ... Czytaj więcej
2023-05-10 09:52:38
Chiny Kaskadowy konwerter światłowodowy Full Gigabit Ethernet Fabryka

Kaskadowy konwerter światłowodowy Full Gigabit Ethernet

Kaskadowy konwerter mediów Ethernet Full Gigabit 4 Ethernet i 2 porty optyczne Parametry techniczne Porty sieciowe 4 adaptacyjny port Ethernet 10/100/1000Base-T(X). Właściwości portów sieciowych RJ45 Protokół ... Czytaj więcej
2023-05-10 09:52:36
Chiny 8-portowy przemysłowy konwerter mediów Światłowód na Ethernet 1 porty światłowodowe i 8 portów Ethernet POE Fabryka

8-portowy przemysłowy konwerter mediów Światłowód na Ethernet 1 porty światłowodowe i 8 portów Ethernet POE

Przemysłowy konwerter światłowodowy na Ethernet 10/100M 1 port światłowodowy i 8 portów Ethernet POE parametry techniczne Standard IEEE IEEE 802.3 Ethernet 10BaseT IEEE 802.3u 100BaseT(X) i 100BaseFX FastEthern... Czytaj więcej
2023-07-11 09:14:49
Chiny Konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000Mbps POE, konwerter mediów światłowodowych na miedź z POE Fabryka

Konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000Mbps POE, konwerter mediów światłowodowych na miedź z POE

Media konwerter 10/100 / 1000Mbps SFP Jeden port SFP i jeden port Ethernet Parametry techniczne Standard i protokół IEEE 802.3 dla 10Base-T IEEE 802.3u dla 100Base-TX IEEE 802.3ab dla 1000Base-T IEEE 802.3z dla ... Czytaj więcej
2021-09-28 10:44:06
Chiny 4 portowy konwerter mediów światłowodowych na Ethernet Fabryka

4 portowy konwerter mediów światłowodowych na Ethernet

Konwerter Fiber to Ethernet Full Gigabit Jeden port światłowodowy i cztery porty Ethernet parametry techniczne Port sieciowy 10/100/1000M 4 Port optyczny 10/100/1000M 1 Odległość transmisji Standardowo 20 km, ... Czytaj więcej
2023-05-10 09:52:54
Chiny 8-portowy konwerter światłowodowy 28 Gb / s 1310nm 1550nm Fabryka

8-portowy konwerter światłowodowy 28 Gb / s 1310nm 1550nm

8-portowy konwerter mediów światłowodowych SC Gigabit, jeden port światłowodowy i osiem portów Ethernet parametry techniczne Standard IEEE802.3 10Base-T Ethernet,IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802... Czytaj więcej
2023-05-10 09:52:57
Chiny 100M KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY NA MIEDZIANY Z POE Fabryka

100M KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY NA MIEDZIANY Z POE

100M KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY NA MIEDZIANY Z POE Parametry techniczne Port fizyczny Port Miedziany 1x 10/100Base-TX RJ45 1x 10/100/1000Base-TX RJ45 2x 10/100/1000Base-TX RJ45 Gniazdo SFP 1x 100Base-X (SFP lub zł... Czytaj więcej
2023-07-13 09:57:14
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|